Привітання з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України !

Шановна громадо!

Від імені депутатського корпусу , виконавчого комітету сільської ради, від себе особисто щиро вітаю Вас з найголовнішими святами нашої держави — Днем Державного прапора та Днем незалежності України !

На вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, та з метою виховання поваги громадян до державних символів України, Указом Президента України було установлено відзначати щорічно, 23 серпня, День Державного прапора України.
З проголошенням незалежної України національні символи – гімн, прапор і герб стали на стороні утвердження самостійності і суверенітету держави, та з ухваленням Конституції України в 1996 році набули конституційного статусу.
В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованіших святинь.
Прапор символізував єдність земель і племен; прапор сконсолідовував міста і краї в державу, а духовно й історично близькі етноси – в націю.
Під прапором воїни вирушали в похід, з прапором виступали на захист своєї батьківщини, прапор символізував стабільність держави й урочистість тих чи інших подій, свят та ритуалів.
І сьогодні, звільняючи українські землі від терористів і загарбників українські воїни встановлюють Державний стяг на вищій точці у кожному звільненому населеному пункті, тим самим засвідчують, що Українська держава єдина, вона була, є і буде!
Разом з прапором України сьогодні біля будівлі сільської ради ми підняли прапор нашого села, який вже існує не одне століття .

День Незалежності – це не просто День народження Держави, це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили історію і боролися за державність. Нам, їхнім нащадкам, випало на долю жити в соборній суверенній Україні.
На даний час наша країна опинилися перед серйозним екзаменом на мужність і зрілість. Жорстока війна, яка точиться на сході України забирає життя жителів сходу та воїнів, які відстоюють у жорстоких боях наш суверенітет і територіальну цілісність.
Ми усі уболіваємо за долю України і віримо, що перемога буде за нами. Ми стоїмо на порозі великих змін, як у країні так і у наших серцях.
Попереду — велика і клопітка праця. Адже щасливе прийдешнє втілюється не лише у розвитку демократичних інституцій держави, але і у повсякденній мирній праці її людей, у вирощуванні врожаїв, які збирають наші хлібороби, успішному навчанні наших дітей, спокійній і захищеній старості батьків.
Щиро вітаємо з Днем Незалежності України усіх жителів села Гоголів та села Зоря!
І сьогодні бажаю одного, щоб над нашим селом та країною завжди було мирне небо, під яким, виблискуючи на сонці, майоріли жовто-блакитний прапор нашої незалежної держави – України та малиновий стяг козацького села Гоголів.
Зичимо Вам миру, доброго здоров»я, довгих і плідних років життя, щастя і добробуту в оселях, віри в завтрашній день. Ми віримо, що Україна попри всі труднощі, має майбутнє, і громадяни нашої держави будуть жити у вільній і процвітаючій країні.

Сільський голова П.В.Примак

Comments are disabled.