Про заборону застосування піротехнічних виробів та феєрверків

ГОГОЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорокова сесія шостого скликання

РІШЕННЯ

Від 15 січня 2015року №1144

Про заборону застосування піротехнічних виробів

та феєрверків в с.Гоголів та с.Зоря

Розглянувши лист Київської обласної ради №1800/10 від 31.12.2014року та неодноразові звернення жителів села, враховуючи складну суспільно-політичну ситуацію в державі, з метою забезпечення прав та законних інтересів мешканців населених пунктів, зважаючи на постійну небезпеку відкритої, оголошеної агресії проти України, загрози проведення терористичних актів, частого оголошення жалоби за загиблими в антитерористичній операції українцями, відповідно до ст.30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 24 Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Наказу Міністерства внутрішніх справ України № 1649 від 23.12.2003р. „Про затвердження Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів” та з метою забезпечення громадського порядку та попередження нещасних випадків, сільська рада

вирішила:

1.Заборонити використання салютів, феєрверків та інших піротехнічних засобів громадянами на вулицях, прибудинкових територіях, у приватних садибах та у громадських місцях населених пунктів Гоголівської сільської ради.

2. Власникам закладів кафе під час проведення святкових заходів забезпечити дотримання вимог ст.24 Закону України „Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” та не допускати на території підпорядкованих об’єктів проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

3. Дільничному інспектору , вжити дієвих заходів для забезпечення контролю за дотриманням даного рішення. Посилити роботу щодо притягнення до адміністративної відповідальності осіб, що вчиняють правопорушення, передбачені ст.182 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

4. Оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті Гоголівської сільської ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді, спорту,охорони здоров»я, материнства і дитинства та соціального захисту населення.

сільський голова Примак П.В.

Добавить комментарий