Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Зоря

ГОГОЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

14 позачергова сесія УІІ скликання

РІШЕННЯ

Від 13 березня 2017 року №430

Про затвердження технічної документації

з нормативної грошової оцінки земель

села Зоря Гоголівської сільської ради

Броварського району Київської області

Керуючись ст. 12, 201 п 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, розділом XIII Податкового кодексу України, підпунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оцінку земель”, розглянувши Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Зоря Гоголівської сільської ради Броварського району Київської області, що розроблена ТОВ «Візир-7» на замовлення Гоголівської сільської ради згідно з договором на виконання нормативної грошової оцінки земель села Зоря Гоголівської сільської ради від 02 листопада 2015р № 99 на підставі рішення Гоголівської сільської ради № 1229 від 13 липня 2015 року „Про розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах с. Гоголів та с. Зоря”, враховуючи висновок державної експертизи землевпорядної документації від 22 грудня 2016 р № 1184-16 Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Гоголівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Зоря Гоголівської сільської ради Броварського району Київської області загальною площею 101,1 га, якою визначено середню (базову) вартість одного квадратного метра земель села Зоря Гоголівської сільської ради Броварського району Київської області, станом на 01.01.2016 року, рівною 65,56 грн. за 1кв.м. (Шістдесят п’ять гривень п’ятдесят шість копійок).

 

  2. Встановити значення зонального коефіцієнту Км2 та нормативну грошову оцінку одного квадратного метра землі в межах економіко-планувальних зон села Зоря Гоголівської сільської ради Броварського району.

 

№ економіко-планувальної зони

Зональний коефіцієнт Км2

Нормативна грошова оцінка 1 м2 грн.

1

1,00

65,56

  3. Призупинити дію попередньої технічної документації з нормативної грошової оцінки земель села Зоря Гоголівської сільської ради Броварського району Київської області, виконаної у 2009 році товариством з обмеженою відповідальністю «Інститут інвестиційної стратегії регіонального розвитку» з 31 грудня 2017 року.

   4. З 01 січня 2018 року ввести в дію Технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель села Зоря Гоголівської сільської ради Броварського району Київської області, розроблену у 2016 році ТОВ «Візир-7».

  5. Депутатській комісії з питань бюджету та соціального розвитку з 01 листопада 2017 року організувати проведення перерахунку розміру орендної плати та ставок земельного податку за земельні ділянки, які надані фізичним та юридичним особам з подальшим затвердженням його на сесії Гоголівської сільської ради.

  6. Зміст та основні положення цього рішення офіційно опублікувати в місцевих печатних засобах масової інформації не пізніше ніж в 10-денний термін після його прийняття та підписання.

  7. Управлінню Держгеокадастру у Броварському районі Київської області прийняти до відома вищезазначене, при видачі Витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок в межах села Зоря Гоголівської сільської ради Броварського району Київської області та забезпечити зберігання вищезгаданої технічної документації у Державному фонді документації із землеустрою.

   8. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

 

 

Секретар сільської ради                               І.П.Костяна

Добавить комментарий