Соціально — економічний паспорт

селищної (сільської) ради

станом на 01.01. 2018 року

 

Склад сільсбкої ради

 

2018

1.

Кількість населення ( чол.) в тому числі:

5195

Чоловіків

2300

Жінок

2895

2.

Кількість дворів

2532

3.

Людей працездатного віку (чол.)

3048

Стоять на обліку в центрі зайнятості

З них працюють в м. Києві та Броварах (чол)

4.

Пенсіонерів (чол )

1240

5.

Дитяче населення, всього (чол.) в тому числі

907

дітей дошкільного віку

363

дітей шкільного віку

544

6.

Кількість виборців

3977

7.

Пільгові категорії населення в тому числі:

інваліди війни

3

учасники бойових дій

4

учасники війни

98

вдови

сімї загиблих 13

учасники ліквідації аварії на ЧАЕС

40

учасники війни в Афганістані

11

переселенці з зони відселення

11

діти сироти

1

діти без батьківської опіки

2

діти інваліди

17

кількість багатодітних сімей

30

кількість неповних сімей

63

10.

Кількість неблагополучних сімей

23

11.

Кількість малозабезпечених сімей

94

12.

Кількість одиноких престарілих

46

13.

Кількість вулиць

112

14.

Кількість індивідуальних будинків

2315

15.

Кількість багатоповерхових будинків

14

16.

Кількість квартир в них

236

17.

Загальна площа населеного пункту, га

2228,1

18.

Загальна площа землі в адмінмежах селищної ради, га

9282,2910

19.

Кількість земель запасу селищної ради

13,0

20.

Землі сільськогосподарських підприємств, га

5650,2

21.

Землі промисловості та інших галузей, га

25,7

22.

Кількість підприємств усіх форм власності

52

23.

Землі громадян, га

1206,95

24.

Землі фермерських господарств, га

308,3

25.

Кількість фермерських господарств

9

26.

Наявність поголівя худоби та птиці в тому числі:

ВРХ

330

в т. ч. корови

266

свині

330

птиця

4639

27.

Площа земельного паю, га

3,5

28.

Видано державних актів на землю ( шт.)

1427

29.

Кількість власників земельних паїв, що не заключили договорів оренди на земельний з сільськогосподарським підприємством ( чол.)

67

30.

Площа землі на яку заключено договір про оренду між сільською радою і її фактичним користувачем, га 18,1461

31.

Кількість працівників соціальної сфери (чол.)

303

32.

Відведено землі працівникам соціальної сфери, га

51,7

33.

Обєкти соціальної сфери:

1). Школи

1

— кількість учнів

523

— кількість вчителів

59

2). Дошкільні заклади

1

3). Клуби

2

4). Бібліотеки

2

5). Лікарні

6). Амбулаторії

1

7). Фельдшерсько-акушерські пункти

1

34.

Кількість обєктів торгівлі та громадського харчування:

1). Магазинів

24

2). Кіосків

3). Підприємств громадського харчування

6

35.

Побутове обслуговування:

1). швейна майстерня

1

2). перукарня

3

3). лазня, сауна

2

4). взуттєва майстерня

36.

Радіофіковано будинків (квартир)

210

37.

Телефонізовано

будинків (квартир)

456

стоять на черзі

пільговиків

38.

Газифіковано дворів

( квартир)

2415

39.

Потребують газифікації (дворів, квартир)

96

 

 

 

Посада

П.І.Б

тел.

1.

Сільський голова

Примак Петро Васильович

27-249,

27-066

2.

Секретар

Костяна Інна Петрівна

27-247

3.

Гол.Бухгалтер

Дейнека Надія Костянтинівна

27-152

4.

Землевпорядник

Балан Тетяна Миколаївна

27-243

5.

Діловод

Литош Марина Григорівна

27-242

6.

Завідувач

Таран Тетяна Михайлівн

27-241

7.

Юрист

Гладишко Юрій Павлович

27-242

8.

Уповноважена по призначенню субсидії

Федорова Олена Василівна

27-241

9

Державний реєстратор

Таран Наталія Миколаївна

27-243

10

Реєстратор з місця проживання

Луценко Оксана Вікторівна

27-241

11

Бухгалтер

Татарин Людмила Миколаївна

27-152

 

 

 

Депутати сільської ради:

П.І.Б.

Ким працює, телефон

1.

Талаш Олена Віталіївна

Завідуюча аптеки №4 с.Гоголів

моб.093-747-99-96

2.

Булавка Олег Олександрович

Механік по експлуатації баштових кранів ТОВ «Компанія Авіатехсервіс»

Моб.067-265-15-15

3.

Соболевська Людмила Леонідівна

Оператор газової котельні ДНЗ «Сонечко» моб.096-103-55-89

4.

Таран Тетяна Пантелеймонівна

КП «Броваритепловодоенергія» , машиніст,тел.27-352, моб.093-374-40-46

5.

Хан Євген Вікторович

Асистент кафедри політичної історії Київського національного економічного університету ім..Вадима Гетьмана.

Моб.063-600-81-19

6.

Антонюк Валентина Григорівна

Вчитель англійської мови в Гоголівській ЗОШ І-ІІІст., моб.098-557-75-82

7.

Воєвуцький Олександр Петрович

Лікар медицини невідкладних станів станції швидкої допомоги,

моб.098-793-21-10

8.

Вага Дмитро Юрійович

Архітектор ТОВ «Бюро інвестиційних проектів-проектний менеджмент», моб.097-156-92-84

9.

Таран Наталія Миколаївна

Уповноважена по наданню субсидії в Гоголівській сільській раді,

моб.097-405-05-92

10

Татарин Людмила Миколаївна

Бухгалтер Гоголівської сільської ради,моб.067-605-03-15

11

Костяна Інна Петрівна

Секретар Гоголівської сільської ради, моб.093-62-87-134, роб.27-247

12.

Удод Валерій Вікторович

Гол.лікар Гоголівської дільничої лікарні 27-341 моб.050-514-06-82
13.

Пономаренко Олександр Олександрович

14. Стасько Богдан Вікторович Начальник дільниці виробництва рамкових МДФ фасадів ТОВ «Грейд» моб.097-673-38-50

15.

Бреус Наталія Миколаївна

Викладач кафедри інформаційних систем Національного Університету харчових технологій. моб.068-124-62-46

16.

Жовтуха Олена Миколаївна

Тимчасово не працює.

моб.098-347-58-68

17.

Таран Сергій Юрійович

Завгосп Гоголівської ЗОШ І-ІІст. моб.097-638-47-15

18.

Закордонний Анатолій Васильович

Пенсіонер моб.098-040-13-95
19.

Таран Тамара Миколаївна

Тимчасово не працює моб.068-709-16-16
20.

Цибуля Олександр Миколайович

Охоронець ТОВ «Галід»

моб.096-226-66-72

21.

Хоменко Володимир Іванович

ФАП с.Зоря, фельдшер

моб.097-434-42-53

Члени виконавчого комітету

1.

Примак Петро Васильович

Сільський голова

2.

Костяна Інна Петрівна

Секретар виконкому

3.

Архипенко Валерій Васильович

Вчитель Гоголівської ЗОШ І-ІІІст

4

Балан Тетяна Миколаївна

Землевпорядник сільської ради

5.

Денисенко Сергій Андрійович

Настоятель церкви Різдва Богородиці

6.

Дейнека Надія Костянтинівна

Головний бухгалтер Гоголівської сільської ради

7.

Дяченко Микола Васильович

Голова Гоголівського споживчого товариства

8.

Жовтуха Олена Валеріївна

Вчитель Гоголівської ЗОШ І-ІІступенів

9.

Косенко Анатолій Тихонович

пенсіонер

10.

Мишкоріз Валентина Володимирівна

Завідуюча ДНЗ «Сонечко»

11.

Риндак Леонід Миколайович

Директор КП «Оглав»

Керівники підприємств та установ села:

Назва установи

П.І.Б.

Тел.

1.

Директор ОНЗ Гоголівської

ЗОШ І-ІІІст.

Оксанич Галина Йосипівна

27-395
2.

ДНЗ «Сонечко»

Мишкоріз Валентина Володимирівна

27-275
3. Сільська бібліотека

Бабченко Ганна Павлівна

27-315
4.

Гоголівська медична амбулаторія загальної практики сімейної медицини

Удод Валерій Вікторович

27-341
5. Відділення зв‘язку

Талаш Ніна Володимирівна

27-231

6.

Відділення ощадбанку

Стасюк Світлана Аркадіївна

27-233

7.

Будинок культури

Білецький Артем Миколайович

27-315

8.

Споживче товариство

Дяченко Микола Васильович

27234

9.

Підприємство громадського харчування

Перерва Людмила Артемівна

Примак Людмила Миколаївна

Таран Олександра Мар”янівна

27304

27217

10.

Швейна майстерня

Міхницький Віктор Броніславович

11.

Перукарня

Талаш Оксана Вікторівна

Логвиненко Любов Анатоліївна

Примак Людмила Миколаївна

0667601072

12.

АТЗТВТФ «Гоголівська стрічко-ткацька фабрика»

Шевель Ірина Миколаївна

27-285

13.

ТОВ «Веста»

Холод Едуард Володимирович

27-177

14.

ТОВ «Океан-продукт»

Авдєєнко Олександр Олексійович

27-363

15.

ТОВ «Софт Сервіс Холдінг»

Романов Андрій Володимирович

464-46-64

16.

ТОВ «Резинпромсервіс»

Лисков Євген Едуардович

559-77-24

17.

ПП «Іваненко М.І.»

Іваненко Микола Іванович

18..

ТОВ «Цеоліт»

Щоткін Валентин Вікторович

58-511

19.

ПП «Вапельник Р.А.»

Вапельник Руслан Анатолійович

27-150

20.

ПП «Жук В.М.»

Жук Вадим Миколайович

3-83-47

21.

КООП «Обеліск»

Юхно Сергій Іванович

0504108234

22.

ТОВ «Алтей»

Падун Володимир Валерійович

0979411701

23.

СТ «Едельвейс»

Дяченко Віра Михайлівна

27-219

24.

ПП «Корж С.В»

Корж Сергій Васильович

27-440

25.

ПП «Проскурка В.М.»

Проскурка Валентина Миколаївна

27-500

26.

ПП «Прищеп О.Д»

Прищеп Олег Дмитрович

0445652564

27.

ПП «Примак Л.М.»

Примак Людмила Миколаївна

27-217

28.

ПП,Прохацький В.П.»

Прохацький Володимир Павлович

22-231

29.

ПП «Перерва Л.А.

Перерва Людмила Артемівна

27-304

30.

ТОВ «Корнор»

Шевченко Павло Іванович

27-386

31.

ТОВ «Ізотерм»

Демченко Павло Федорович»

27-146

32.

ПП «Мишко В.І.»

Мишко Василь Іванович

0675008099

33.

ПП «Шкапенко Є.О.»

Шкапенко Євгенія Олександрівна

27-123

34.

МПФ «Моноліт-полімер»

Бріа Касампера Жозеп

35.

ТОВ «Феракс»

Абасов Азер Шаміл Огли

0675474286

36.

ТОВ «Сесвандерхаве Україна»

Мельник Олександр Павлович

5029366

37.

Святофлоріївський монастир

Фількіна Віра Степанівна

0504420990

38.

«Монастир Свято Покровська Голосіївська Пустинь»

Гладченко Олександр Васильович

27-482

39.

ТОВ «Колос-2000»

Дяченко Олександр Васильович

27-069

40.

ЗАТ «Хлібмонтажбуд»

Шевель Микола Антонович

0972048884

41.

ф/г «Залісся»

Олійник Валерій Андрійович»

0672548479

42.

ф/г «Петрівна»

Грицай Людмила Петрівна

49-772

43.

СТОВ «Войтовське»

Стригун Сергій Миколайович

0974597378

44.

ф/г «Успішне»

Грищенко Олексій Миколайович

0504108083

45.

ф/г «РТД»

Матвієнко Роман Іванович

27-299

46.

ТОВ «Украгромашсервіс»

Малик Тетяна Пилипівна

494-0333

47.

ТОВ «Сервіс-Профіль»

Красюк Костянтин Васильович

5923986

48.

ТОВ «Композит-Сервіс»

Пікож Олексій Петрович

0503109706

49.

ПП «Таран О.М.»

Таран Олександра Мар»янівна

0674225994

50.

Філія «Київоблгаз»

Гуть Лариса Іванівна

27-281

51.

ТОВ «Малбері Студіос Україна»

Собко Олександр Володимирович

52.

ПП «Стецюк Я.Д.»

Стецюк Ярослав Дмитрович

53.

Лікарня ветеринарної медицини

Завадський В.П.

65860

54.

Аптека ПП «Зуб А.П.»

Зуб Адам Павлович

27-294

55.

ПП «Шарий В.М.»

Шарий Володимир Миколайович»

27-138

56.

Ветаптека

Кознова Наталія Ігорівна

57 .

Аптека №4

Талаш Олена Віталіївна

09374799-96

Керівники осередків політичних партій та громадських

формувань:

П.І.Б.

Назва політичної партії чи громадського формування

немає

 

 

 

 

Керівники релігійних громад

№ п/п

П.І.Б.

Назва релігійної громади

тел

1.

Денисенко Сергій Андрійович

Церква Різдва-Богородиці

27391

2.

Лещенко Олег Володимирович

СКіД Флорівського Монастиря

0504420990

Сільський голова                                                   П.В.Примак