Відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям

За ініціативи  сільського голови  П.Примака в  2019 році було розпочато будівництво двох спортивних майданчиків   на території ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

        В 2020 році на території закладу встановлено спортивний майданчик  зі штучним покриттям та тренажерним обладнанням .

     22.05.2020 року відбулось  відкриття даного об»єкту.

      Відкривав майданчик сільський голова Петро ПРИМАК . Були присутні   на заході перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Євген КАЛІНІН, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної адміністрації Сергій ТИМОФЄЄВ, голова Броварської районної державної адміністрації Микола КЛИМЕНКО, директор ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Галина ОКСАНИЧ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Броварської РДА Людмила ЧАЙКА.

       Майданчик має тренажерну зону 240 м2.Загальна вартість спортивного  майданчика зі штучним покриттям    та тренажерним обладнанням 523 521,18 грн.            

     На встановлення  спортивного майданчика з тренажерним обладнанням  з сільського бюджету виділено 199 987,68 грн.

       За кошти обласного бюджету придбано  спортивне обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування штучного покриття на суму 323 533,50 грн.

На спортивному майданчику зі штучним покриттям розташовані 11 тренажерів:

Жим від грудей-Верхня тяга;  Жим ногами;  Маятник – Твістер;  Повітряний ходок; Батерфляй;  Гребний тренажер;   Хос Райдер ; Степпер – розгинач стегна ; Орбітрек;  Ричяжна тяга;  СК Воркаут.

На території  закладу продовжується будівництво багатофункціонального  спортивного майданчика з поліуретановим покриттям площею 576 кв. м ( 32 х 18м.). На майданчику встановлюватимуться  футбольні ворота, баскетбольні стенди та волейбольні сітки. 

Загальна вартість будівництва багатофункціонального спортивного майданчика становить 1 536 974,58 грн.

 На будівництво багатофункціонального спортивного майданчика з сільського бюджету виділено 1 536 974,58  грн.

   Розпочато будівництво у 2019 році та освоєно 741 827,48 грн.( виготовлено проектно-кошторисну документацію; виконано роботи  з улаштування основи спортивного майданчика).

 У зв’язку із незадовільними погодними умовами, роботи з влаштування поліуретанового покриття та встановлення обладнання перенесено на 2020 рік.

    На даний час Управлінням фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації ,за рахунок обласного бюджету проводиться тендер,  закупівля обладнання і поліуретанового покриття. Сільською радою проводяться роботи по заключенню договору на виконання підготовчих робіт з укладання поліуретанового  покриття і встановлення  обладнання за рахунок  сільського бюджету.

    Введення в експлуатацію  даного майданчика заплановано на кінець червня 2020р.

Comments are disabled.